MLS: a korábbi Tottenham-csatár hosszabbított a Galaxyval

MTI MTIMTI MTI
2014.03.06. 11:00
Hivatalossá vált, amiről a játékos nyilatkozata alapján korábban már beszámoltunk: az ír válogatott támadó, Robbie Keane meghosszabbította a szerződését a Los Angeles Galaxy labdarúgócsapatával.

A 33 éves csatár új megállapodásának hírét a klub hozta nyilvánosságra szerdán, ám részleteket nem közölt.

Keane 2011 augusztusában szerződött az MLS-ben érdekelt csapathoz, amellyel még abban az évben, majd 2012-ben is bajnok lett. A támadó az eddigi 55 MLS-mérkőzésén 34-szer volt eredményes, 21 gólpasszt adott, s az elmúlt két évben beválasztották a liga álomcsapatába.

Legfrissebb hírek

Illusztris társaságban tűnt fel Robbie Keane

Foci vb 2026
2026.06.13. 11:45

Nem Robbie Keane lett a Celtic menedzsere – hivatalos

Minden más foci
2026.06.11. 14:46

Ilyen még nem volt a 12 csapatos NB I-ben – már heten is edzőt váltottak

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 12:18

Hajnal Tamás: Tudjuk, mit várhatunk Borbély Balázstól

Labdarúgó NB I
2026.06.04. 06:36

Ezért is mondhatott le Keane a Ferencvárosnál – ő a bajnok és kupagyőztes kiszemeltje

Minden más foci
2026.06.03. 11:14

Hosszú idő után újra magyar szakembert nevezett ki a Ferencváros – Borbély Balázs az új vezetőedző

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 17:11

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

A távozó Robbie Keane érzelmes levélben búcsúzott a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 19:26
Ezek is érdekelhetik