Átigazolások: a lengyel kettőben a korábbi kispesti csatár
A szerb élvonalbeli Teleoptik Zemuntól a lengyel másodosztályú Stomil Olsztynhoz került a korábbi Honvéd-csatár, a szerb Marko Rajics.
Rajics 2012 szeptemberében játszott utoljára a Honvéd NB II-es együttesében, majd nagyon sokáig csapat nélkül volt.
Tavasszal négy meccsen pályára lépett a szerb élvonaltól búcsúzó zimonyi Teleoptik Zemunban, de nem maradt a hazájában, hanem a lengyel második ligába, a Stomil Olsztynhoz szerződött.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







