Egyiptom: hat hónap börtönt kapott a válogatott csatár
Egy egyiptomi bíróság hathónapos letöltendő börtönre és pénzbírságra ítélte az al-Ahli és a nemzeti csapat csatárát, a hatvanhétszeres válogatott Emad Moteabot.
Emad Moteab áprilisban került összetűzésbe egy rendőrrel, amikor az felhívta a figyelmét arra, hogy a tilosban parkol. A csatár nem volt hajlandó odébb állni, vitába keveredett a rendőrrel, amit azzal zárt le, hogy pisztolyt fogott rá. A játékos és ügyvédje fellebbez az ítélet ellen, mivel állításuk szerint közvetlenül a bírósági döntést megelőzően peren kívül megegyeztek a sértett rendőrrel.
Legfrissebb hírek

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését
Foci vb 2026
2026.06.22. 17:38
Ezek is érdekelhetik




