Brazília: Pelé az intenzív osztályon Sao Paulóban
Az intenzív osztályra szállították át Pelét, a brazilok legendás futballistáját, aki kedden került kórházba húgyúti fertőzés miatt.
A háromszoros világbajnok Pelét két héttel ezelőtt vesekövei miatt műtötték meg az Albert Einstein Kórházban. A háromszoros világbajnok Pelét két héttel ezelőtt vesekövei miatt műtötték meg az Albert Einstein Kórházban.
A Sao Pauló-i kórház csütörtöki rövid közleménye szerint a jobb ellátás érdekében az orvosok úgy döntöttek, áthelyezik a brazil legendát az intenzív osztályra.
„Semmi komolyról nincs szó, mindössze azért helyzeték át, mert nem bírta a rengeteg rajongó zsibongását. Most egy csendesebb helyre került, napokon belül hazaengedik" – mondta José Fornos Rodrigues, Pelé személyi titkára a Reuters-nek.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14
Ezek is érdekelhetik






