Argentína: ez nem az Aranylabda - Di María megelőzte Messit
Ángel Di María, a Manchester United szélsője lett Argentínában az idei év legjobb külföldön játszó labdarúgója.
Az idén a Real Madriddal Bajnokok Ligáját nyert és az argentin válogatottal világbajnoki ezüstérmet szerző Di Maríát hazája szakírói választották a legjobbnak, s az Olimpia de Plata díjat kapta meg. Di Maríát hazája szakírói választották a legjobbnak, s az Olimpia de Plata díjat kapta meg.
Érdekesség, hogy a FIFA-Aranylabda-szavazáson a legjobb három közé Di María nem került be, ellentétben honfitársával, Lionel Messivel, akivel először fordult elő 2006 óta, hogy nem végzett az élen.
Az argentin újságírók a legjobb hazai ligában szereplő futballistának Lucas Prattót, a Vélez Sarsfield csatárát látták.
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik



