Premjer-liga: rasszizmus miatt zárt kapu a Torpedónak
A következő két hazai bajnokiját zárt kapuk mögött kell lejátszania az orosz élvonalban szereplő Torpedo Moszkva labdarúgócsapatának szurkolói rasszista megnyilvánulásai miatt.
A klub drukkerei a Zenit elleni összecsapáson Hulkot, a szentpéterváriak brazil légiósát szidták.
A moszkvaiak a Tyerek Groznij és a címvédő CSZKA Moszkva elleni találkozón nem engedhetnek be nézőket.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







