Videó: Beckham a Himalájában – őrületes és könnyfacsaró
A 115-szörös angol válogatott labdarúgó, David Beckham Nepálba utazott. A Manchester United, a Real Madrid és a Los Angeles Galaxy korábbi sztárja az UNICEF nagyköveteként hét jótékonysági mérkőzésen lép pályára a világon, köztük Nepálban is. Beckhamet több ezren várták az utcákon, ahol a gyerekekkel is focizott és asztaliteniszezett.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik





