Gyász: egy parkolóban lőtték le a hondurasi válogatottat
Gyilkosság áldozata lett Arnold Peralta, 26-szoros hondurasi válogatott labdarúgó. A 26 éves játékost szülővárosában, Ceibában lőtték le egy bevásárlóközpont parkolójában – közölte a rendőrség.
A gyilkosság indítéka ismeretlen, az El Heraldo című lap szerint nem rablásról van szó, mivel az áldozattól semmilyen értéket nem vettek el.
Peralta az élvonalbeli Olimpia középpályása volt. Korábban játszott a skót Glasgow Rangersben is. 2011-ben mutatkozott be a válogatottban, amelyben 26-szor szerepelt, s pályára lépett a 2012-es londoni olimpián.
A 100 ezer lakosra eső 66 gyilkossággal Honduras a világ egyik legveszélyesebb országa. Az erőszakos cselekmények többségét fiatalokból álló bandák követik el. Nyáron, szintén Ceibában meggyilkolták Peralta unokatestvérét is.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




