Videó: nem hiába utazott 1000 km-t a magányos szurkoló
A svéd Gefle labdarúgócsapata szerdán először győzött augusztus óta. A Kalmar otthonában aratott 1–0-s bajnoki sikert a játékosok együtt ünnepelték az őket elkísérő egyetlen szurkolójukkal.
A Gefle szurkolói közül csak egy vállalta az utat a Kalmar elleni idegenbeli meccsre, oda-vissza összesen több mint ezer kilométert tett meg az úriember. Megérte, hiszen csapata augusztus óta először újra győztesen hagyta el a pályát, a lefújás után ráadásul a Gefle futballistái a hűséges drukker előtt ünnepelték a fényes diadalt – amellyel még mindig kieső helyen található a gárda.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek
Foci vb 2026
2026.06.25. 08:31
Ezek is érdekelhetik






