A magyar U17-es labdarúgó-válogatottal azonos csoportban szereplő Oroszország a ráadásban mentett pontot Norvégia ellen az Európa-bajnoki elitkör 1. fordulójában.
A találkozón a norvégok szereztek vezetést, majd egy gyors gólváltás után úgy tűnt, a három pont is az övék lesz, az oroszok azonban a ráadásban betaláltak, így egy pontot megmentettek.
A magyar válogatott Izrael ellen játszik az első fordulóban, az első félidőben nem esett gól a találkozón. A találkozót tudósítását ide kattintva követheti figyelemmel.
U17-ES EURÓPA-BAJNOKI ELITKÖR
2. CSOPORT, 1. FORDULÓ
Oroszország–Norvégia 2–2 (Martinov 64., Cselidze 81., ill. Hove 36., Evjen 62.)
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik





