Videó: festékkel fújták le a partjelzőt a meccs közben
Nem mindennapi eset történt szombaton Norvégiában. Egy másodosztályú bajnokin 0–0-s állásnál 10 perccel a mérkőzés lefújása előtt egy szurkoló beszaladt a pályára és festékszóróval lefújta a partjelzőt. Norvég sajtóhírek szerint a tettest azóta őrizetbe vette a rendőrség. Hogy miért tette, amit tett, nem ismert.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







