Lemondta a válogatottságot a Barcelona török labdarúgója, Arda Turan. Ahogy korábban beszámoltunk róla, a 30 éves középpályás rátámadt a Miliyet újságírójára, akit verbálisan és fizikailag is bántalmazott, tettét beismerte.
Az eset után Arda Turan beszélt a török szövetség elnökével és Fatih Terim szövetségi kapitánnyal, és jelezte: nem kíván többet pályára lépni címeres mezben.
„Rossz dolgok történtek tegnap este. Hogy megbántam? Nem, inkább megkönnyebbültem – így Arda Turan. – Beszéltem az edzővel és az elnökkel, elmondtam, hogy nem akarok játszani már Koszovó ellen sem. Egy olyan férfi vagyok, aki mindent megtesz a válogatottért, szereti az országát és a címeres mezt. A karrierem a nemzeti tizenegyben ezennel véget ért."
A Barcelona középpályása 97 alkalommal lépett pályára a török válogatottban.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42

Retteghetnek a törököktől az ázsiai csapatok
Foci vb 2026
2026.06.13. 12:51
Ezek is érdekelhetik




