Románia: panaszt tettek a magyarellenes megnyilvánulások miatt
Sajnálatos módon egyre gyakoribbak a sportrivalizálás határait túllépő, magyargyűlölő megnyilvánulások a romániai futballmérkőzéseken. Mind ez idáig azonban nem történt semmilyen jelentős lépés ezek megelőzése érdekében. A bírók általában szó nélkül hagyják a gyűlölködő skandálásokat, az utólagos büntetések elmaradnak, a helyzet egyre súlyosbodik – olvasható az rmdsz.ro-n.
Az RMDSZ a Mikó Imre Jogvédelmi Szolgálaton keresztül arra kéri a Román Labdarúgó-szövetséget, hogy lépjen fel a futballmérkőzéseken előforduló xenofób magatartások ellen. Továbbá az Országos Diszkriminációellenes Tanácsnál is panaszt tett a történtek kapcsán.
rmdsz.ro-n.
Az RMDSZ a Mikó Imre Jogvédelmi Szolgálaton keresztül arra kéri a Román Labdarúgó-szövetséget, hogy lépjen fel a futballmérkőzéseken előforduló xenofób magatartások ellen. Továbbá az Országos Diszkriminációellenes Tanácsnál is panaszt tett a történtek kapcsán.

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

A Csíkszeredától igazolt az FCSB – hivatalos



