Videó: Bravúr! Tíz másodperc, nulla labdaérintés, két sárga lap
Nestor Martin Alegre igazi „bravúrt” vitt véghez egy argentin alsóbb osztályú labdarúgó-mérkőzésen: tíz másodperc alatt egyszer sem ért labdába, ellenben két sárga lapot is kapott, így azonnal kiállította a játékvezető.
A csereként pályára lépő futballista az első sárgát azért kapta, mert a játékvezető még nem adta meg az engedélyt, hogy beálljon. Mivel a játékos ezt rögtön szóvá tette, majd a beszámolók szerint meg is sértette a játékvezetőt, nagyjából tíz másodperc leforgása alatt villant a második sárga, és az azzal együtt járó piros lap is.
Íme, a hihetetlen jelenetsor!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját
Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik




