Labdarúgás: Honda most igazolt először erre a földrészre

Honda Keiszuke Ausztrália felé vette az irányt (Fotó: AFP)
A 98-szoros japán válogatott Honda Keiszuke a Melbourne Victory labdarúgócsapatához igazolt.
Honda Keiszuke legutóbb a mexikói Pachuca játékosa volt, szerződése lejártával szabadon igazolhatóvá vált. Úgy döntött, kipróbálja magát egy negyedik földrészen is, és sajtóhírek szerint egy évre elkötelezte magát az ausztrál élvonal címvédőjéhez, a Melbourne Victoryhoz.
A 32 éves támadó középpályás a Pachuca előtt légióskodott Európában (Venlo, CSZKA Moszkva, Milan), profi pályafutását pedig hazájában, a Nagoja Grampusban kezdte.
Honda 98 mérkőzésen 37-szer volt eredményes a japán válogatottban, amelyben az idei világbajnokságon lépett pályára utoljára. Ő az egyetlen japán futballista, aki három vb-n (2010, 2014, 2018) is gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44
Ezek is érdekelhetik





