Labdarúgás: Lahm szerint jó úton járnak az angolok
Philipp Lahm, a német labdarúgó-válogatott korábbi csapatkapitánya szerint jó úton jár a vb-negyedik angol válogatott.
A világbajnok védő úgy fogalmazott, az idei, oroszországi vb-n a fiatal szigetországi együttes nagyszerű csapatszellemet mutatott, erre pedig építhet Gareth Southgate szövetségi kapitány.
„Amikor néztem őket, egy jól szervezett együttest láttam. Azt hiszem, jó esélyeik lehetnek a következő tornán, mert fiatal és tehetséges csapatuk van” – fogalmazott a már visszavonult Lahm.
A Bayern München korábbi játékosa párhuzamot vont az angol, valamint a tíz évvel ezelőtti német válogatott között: mint mondta, ők egymás után két bronzérmet nyertek, mielőtt 2014-ben magasba emelhették a vb-trófeát.
„A két korábbi torna tapasztalata rengeteget számított a négy évvel ezelőtti sikerben” – fogalmazott a 34 éves egykori labdarúgó.
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




