Videó: megjött a mentő a futballistáért a pályára, aztán lerobbant
Szombaton csapott össze a brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Vasco da Gama és a Flamengo. A Vasco játékosát, Bruno Silvát kellett volna elszállítania a mentőautónak egy sérülést követően, de annak motorja nem indult be, így a mentőt a futballisták voltak kénytelenek betolni.
Nyolc játékos segített az autót beindítani. A sérülést szenvedő Bruno Silva vasárnap vissza is térhetett Rio de Janeiróba, miután a kórházban megállapították, hogy nem súlyos a sérülése.
A meccs 1–1-es döntetlennel végződött.
Legfrissebb hírek

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét
Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49
Ezek is érdekelhetik







