Kép: David Beckham szobrot kapott az Egyesült Államokban
David Beckham szobrot kapott a Los Angeles Galaxy stadionja mellett. A korábbi labdarúgó 2007 és 2012 között tartozott az MLS-ben szereplő gárda kötelékébe, 2020-ban pedig már saját csapata, az Inter Miami CF debütál a bajnokságban.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik







