Kép: Neymar meglátogatta Pelét a párizsi kórházban

MTI MTIMTI MTI
2019.04.09. 10:47
Neymar meglátogatta honfitársát, a brazil labdarúgó-legenda Pelét egy párizsi kórházban, akit magas láza miatt kellett kezelni. A brazil futballikon kedden elhagyhatta az intézményt.

A háromszoros világbajnokot egy hete magas láza miatt szállították kórházba, majd pénteken arról számolt be, hogy a húgyúti fertőzésére kapott antibiotikumok használtak, és jó lett minden tesztjének az eredménye, ám elővigyázatosságból még benn tartották.

„Pelé király” – írta a Paris Saint-Germain támadója közösségi oldalán, amelyen egy közös képet osztott meg az ágyában mosolygó, 78 éves Pelével.

„Pelé király” – írta a Paris Saint-Germain támadója közösségi oldalán, amelyen egy közös képet osztott meg az ágyában mosolygó, 78 éves Pelével.

Rei@pele

1.2m Likes, 57 Comments - EneJota neymarjr (@neymarjr) on Instagram: "Rei @pele"

Később Pelé elhagyta a kórházat. Mint közölte, mielőbb vissza szeretne térni Brazíliába, és újra munkába állni. Arra nem tért ki, hogy szülőhazájában lesz-e szükség további kezelésekre.

 

Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni

Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt

Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt

Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó

Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Neymar a pályán – először játszott ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
2026.06.25. 01:46

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
2026.06.24. 17:55

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?

Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik