Kép: Neymar meglátogatta Pelét a párizsi kórházban
Neymar meglátogatta honfitársát, a brazil labdarúgó-legenda Pelét egy párizsi kórházban, akit magas láza miatt kellett kezelni. A brazil futballikon kedden elhagyhatta az intézményt.
A háromszoros világbajnokot egy hete magas láza miatt szállították kórházba, majd pénteken arról számolt be, hogy a húgyúti fertőzésére kapott antibiotikumok használtak, és jó lett minden tesztjének az eredménye, ám elővigyázatosságból még benn tartották.
„Pelé király” – írta a Paris Saint-Germain támadója közösségi oldalán, amelyen egy közös képet osztott meg az ágyában mosolygó, 78 éves Pelével.
„Pelé király” – írta a Paris Saint-Germain támadója közösségi oldalán, amelyen egy közös képet osztott meg az ágyában mosolygó, 78 éves Pelével.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik

