Argentína: fegyveres szurkolók a lelátón, félbeszakadt a meccs

MTI MTIMTI MTI
2020.02.10. 11:29
Szurkolói rendbontás miatt az ötödik percben félbeszakadt az Independiente Rivadavia–Atlanta mérkőzés az argentin másodosztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap.

A két csapat a Twitter-oldalán közölte: játékosaik a rendőrség tájékoztatását követően hagyták el a pályát, miszerint fegyveres drukkerek lelátói összecsapása miatt nem tudnak felelősséget vállalni a biztonságukért.

A játékvezető előbb megállította a játékot, majd húsz perccel később 0–0-s állással lefújta a találkozót.

A mérkőzésről készített felvételeken késekkel és égő zászlókkal felfegyverzett szurkolók láthatók, argentin sajtóhírek szerint a lelátói rendzavarásban ketten megsérültek.


 


 

 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
1 órája

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
2 órája

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
6 órája

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
10 órája

Ki-ki meccsre készül Algéria, miközben forr az öltöző

Foci vb 2026
14 órája

Lionel Messi és Argentína négyszer több reakciót váltott ki, mint a Super Bowl

Foci vb 2026
2026.06.26. 03:44

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik