Argentína: fegyveres szurkolók a lelátón, félbeszakadt a meccs
Szurkolói rendbontás miatt az ötödik percben félbeszakadt az Independiente Rivadavia–Atlanta mérkőzés az argentin másodosztályú labdarúgó-bajnokságban vasárnap.
A két csapat a Twitter-oldalán közölte: játékosaik a rendőrség tájékoztatását követően hagyták el a pályát, miszerint fegyveres drukkerek lelátói összecsapása miatt nem tudnak felelősséget vállalni a biztonságukért.
A játékvezető előbb megállította a játékot, majd húsz perccel később 0–0-s állással lefújta a találkozót.
A mérkőzésről készített felvételeken késekkel és égő zászlókkal felfegyverzett szurkolók láthatók, argentin sajtóhírek szerint a lelátói rendzavarásban ketten megsérültek.
Legfrissebb hírek

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját
Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik



