Románia: a tilalom ellenére közösen edzettek az FCSB-nél
A román kormány szabadtéri összejöveteleket tiltó rendelete ellenére közös edzést tartott az élvonalban szereplő FCSB, korábbi nevén Steaua Bucuresti labdarúgócsapata.
A klub Facebook-oldala hétfőn tett közzé egy videót a tréningről, amelyen háromfős csoportokban edzenek a játékosok Bogdan Vintila vezetőedző irányításával.
Az egyesület közleménye szerint a játékosok kérték, hogy folytathassák a felkészülést megfelelő óvintézkedések mellett, éppen ezért kisebb csoportokban, egymástól biztonságos távolságot tartva tréningeztek.
Ionut Stroe sportminiszter azonban már kijelentette, hogy a csapat büntetésre számíthat, ugyanis két elnöki rendeletet is megszegett. Hozzátette, ha edzeni szeretnének, ahhoz mindenképpen az állami illetékesek hozzájárulása szükséges.
A román bajnokságot másfél hónapja függesztették fel, a szövetség abban bízik, hogy júniusban folytatni tudják a küzdelmeket.
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

A Csíkszeredától igazolt az FCSB – hivatalos
Minden más foci
2026.06.10. 11:06
Ezek is érdekelhetik



