A Skót Labdarúgó Liga (SPFL) állásfoglalása szerint nem lesz elegendő idő arra, hogy befejezzék az idényt, ezért a kluboknak azt ajánlja, szavazzanak a koronavírus-járvány miatt félbeszakadt kiírás törléséről.
A legmagasabb osztályban szereplő egyesületek ugyanakkor egyelőre kivárnak, és csak az európai szövetséggel (UEFA) folytatott megbeszélést követően hoznak döntést.
A szavazásban négy osztály 42 klubja érintett. Ahhoz, hogy döntés szülessen, mindegyik bajnokságból a résztvevők legalább háromnegyedének egyet kell értenie – adta hírül a skót STV.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







