A sportági szövetség közlése szerint a döntést azért kellett meghozni, mert a boszniai Szerb Köztársaság egészségügyi minisztériuma július 1-jéig nem engedélyezi a labdarúgó-mérkőzések megtartását.
A 33 fordulósra tervezett élvonalból csak 22 kört rendeztek meg a járvány kitöréséig. A bajnoki címet ez alapján a tavalyi győztes FK Sarajevo kapta meg, amely így ismét elindulhat a Bajnokok Ligája selejtezőjében. Az FK Zeljeznicar, a HSK Zrinjski és az FK Borac az Európa-liga-selejtezőben vehet részt, míg az NK Celik és az FK Zvijezda 09 kiesett.
A Bosnyák Kupát – amely az elődöntőnél tartott –szintén nem folytatják, bár a versenyben maradt négy csapat közül egyiknek a székhelye sem a boszniai Szerb Köztársaságban található.

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók

Kettővel vezettek a bosnyákok, majd Katar szépített

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
