PSG: Neymar és Di María is elkapta a koronavírust – sajtóhír

Neymar is elkapta a koronavírust (Fotó: AFP)
A francia élvonalbeli Paris Saint-Germain a hivatalos honlapján jelezte, három labdarúgójának pozitív lett a koronavírustesztje. A L’Équipe kiderítette, Neymar, Ángel Di María és Leandro Paredes az érintettek.
A PSG szerdai közleményében nem nevezte meg, hogy melyik három futballistájának lett pozitív a tesztje, viszont a L’Équipe kiderítette: Neymar, Ángel Di María és Leandro Paredes a három fertőzött. A francia lap szerint mindhárman Ibizán nyaraltak, ott kaphatták el a vírust – a játékosok egyhetes karanténba kerültek.
A párizsi klub jelezte, a játékosokat és a szakmai stáb tagjait tesztelik, s az egészségügyi protokollnak megfelelően cselekednek.
A PSG jövő csütörtökön a Lens otthonában játssza első mérkőzését a Ligue 1-ben.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik


