Görögország: pénzbírsággal sújtják az Olympiakosz partizó légiósait

Semedo is ráfaragott a bulikára (Fotó: AFP)
A görög Olimpiakosz Pireusz három labdarúgóját pénzbírsággal sújtották, mert a koronavírus-járvány miatti országos lezárás ellenére az egyik athéni szállodában mulatoztak.
A pireuszi klub hétfői közleménye szerint a portugál Rúben Semedót, a szerb Lazar Randjelovicsot és a brazil Bruno Felipét a lehető legmagasabb összegre büntették, amit az Olimpiakosz belső szabályzata enged, és a pénzt az állami fenntartású egészségügyi szolgálatnak ajánlották fel.
A belvárosi hotelben rendezett privát partin körülbelül harmincan vettek részt vasárnap este, ezzel megsértették a szombaton bevezetett és három hétig tartó országos lezárást, amely szigorúan tiltja az összejöveteleket.
A rendőrség egy 24 éves nőt őrizetbe vett az esemény megszervezése miatt. A kormányszóvivő szerint a parti a felelőtlen magatartás mintapéldája volt.
Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától
Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Az Olympiakosz nyerte meg a férfi kosárlabda Euroligát
Kosárlabda
2026.05.24. 22:44
Ezek is érdekelhetik





