Görögország: pénzbírsággal sújtják az Olympiakosz partizó légiósait

MTI/H. Á.MTI/H. Á.
2020.11.09. 15:33
null
Semedo is ráfaragott a bulikára (Fotó: AFP)
A görög Olimpiakosz Pireusz három labdarúgóját pénzbírsággal sújtották, mert a koronavírus-járvány miatti országos lezárás ellenére az egyik athéni szállodában mulatoztak.

A pireuszi klub hétfői közleménye szerint a portugál Rúben Semedót, a szerb Lazar Randjelovicsot és a brazil Bruno Felipét a lehető legmagasabb összegre büntették, amit az Olimpiakosz belső szabályzata enged, és a pénzt az állami fenntartású egészségügyi szolgálatnak ajánlották fel.

A belvárosi hotelben rendezett privát partin körülbelül harmincan vettek részt vasárnap este, ezzel megsértették a szombaton bevezetett és három hétig tartó országos lezárást, amely szigorúan tiltja az összejöveteleket.

A rendőrség egy 24 éves nőt őrizetbe vett az esemény megszervezése miatt. A kormányszóvivő szerint a parti a felelőtlen magatartás mintapéldája volt.

Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14

Az FTC ötméteresekkel bukta el a női vízilabda BL-döntőt az Olympiakosz ellen

Vízilabda
2026.06.12. 22:18

Döntőt játszik a Pro Recco, az Olympiakosz lesz az FTC ellenfele a vízi BL bronzmeccsén

Vízilabda
2026.06.11. 22:33

Az Olympiakosszal játszik a serlegért a Ferencváros a női vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.10. 22:33

Angyal Dániel: Nagy fegyvertény a négyes döntő, de nem állnánk meg itt

Vízilabda
2026.06.09. 11:18

Az Olympiakosz nyerte meg a férfi kosárlabda Euroligát

Kosárlabda
2026.05.24. 22:44
Ezek is érdekelhetik