Románia: pénzbüntetés magyarellenes megnyilvánulás miatt
Ötezer lej (mintegy 365 ezer forint) pénzbüntetést kapott a romániai Diszkriminációellenes Tanácstól (CNCD) szurkolói magyarellenes megnyilvánulásai miatt a Dinamo labdarúgócsapata.
A bukaresti szurkolók egy évvel ezelőtt, 2019. december 13-án, a Sepsi OSK elleni bajnoki találkozón skandálták a „Ki a magyarokkal az országból!” és „Magyarország kapja be!” rigmusokat, ezt büntette most – közleménye szerint egyhangú döntéssel – a CNCD. „Ki a magyarokkal az országból!” és „Magyarország kapja be!” rigmusokat, ezt büntette most – közleménye szerint egyhangú döntéssel – a CNCD.
A mérkőzés a székelyföldi csapat nyerte 2–1-re.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét
Minden más foci
2026.06.05. 17:09
Ezek is érdekelhetik



