Románia: pénzbüntetés magyarellenes megnyilvánulás miatt

BOROS MIKLÓSBOROS MIKLÓS
2020.12.16. 18:24
Ötezer lej (mintegy 365 ezer forint) pénzbüntetést kapott a romániai Diszkriminációellenes Tanácstól (CNCD) szurkolói magyarellenes megnyilvánulásai miatt a Dinamo labdarúgócsapata.

A bukaresti szurkolók egy évvel ezelőtt, 2019. december 13-án, a Sepsi OSK elleni bajnoki találkozón skandálták a „Ki a magyarokkal az országból!” és „Magyarország kapja be!” rigmusokat, ezt büntette most – közleménye szerint egyhangú döntéssel – a CNCD. „Ki a magyarokkal az országból!” és „Magyarország kapja be!” rigmusokat, ezt büntette most – közleménye szerint egyhangú döntéssel – a CNCD.

A mérkőzés a székelyföldi csapat nyerte 2–1-re.

Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Bukarestben bajnoki címre is törnének a ZTE távozó edzőjével

Minden más foci
2026.06.07. 09:40

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét

Minden más foci
2026.06.05. 17:09

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45
Ezek is érdekelhetik