Görögország: ismét az Olympiakosz nyerte a bajnokságot

2021.04.11. 22:35
null
Az Olympiakosz megvédte címét (Fotó: AFP)
Az Olimpyakosz nyerte a görög labdarúgó-bajnokságot, miután a 29. forduló vasárnapi játéknapján 3–1-re legyőzte Bölöni László vezetőedző csapatát, a Panathinaikoszt.

A címvédő Olympiakosz – amely eddig csak egy meccset veszített az élvonalban – már 22 ponttal vezet a tabellán a második helyezett Arisz Szaloniki előtt, hét mérkőzéssel az idény vége előtt, ezzel biztossá vált története 46. bajnoki címe.

 

Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14

Az FTC ötméteresekkel bukta el a női vízilabda BL-döntőt az Olympiakosz ellen

Vízilabda
2026.06.12. 22:18

Döntőt játszik a Pro Recco, az Olympiakosz lesz az FTC ellenfele a vízi BL bronzmeccsén

Vízilabda
2026.06.11. 22:33

Az Olympiakosszal játszik a serlegért a Ferencváros a női vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.10. 22:33

Angyal Dániel: Nagy fegyvertény a négyes döntő, de nem állnánk meg itt

Vízilabda
2026.06.09. 11:18

Az Olympiakosz nyerte meg a férfi kosárlabda Euroligát

Kosárlabda
2026.05.24. 22:44
Ezek is érdekelhetik