Argentína: jövőre Abu-Dzabiban lesz a Szuperkupa-mérkőzés
Jövő januárban Abu-Dzabiban rendezik az argentin labdarúgó Szuperkupa-mérkőzést.
Az erről szóló szerződést szerdán írta alá az argentin sportági szövetség (AFA) a közel-keleti ország képviselőivel.
A bajnok és a kupagyőztes összecsapását először rendezik majd külföldön, a most kötött megállapodás négy évre szól.
Idén januárban a spanyol szövetség költöztette a négycsapatos szuperkupát a Közel-Keletre, akkor Szaúd-Arábia fővárosában, Rijádban léptek pályára az együttesek.
Legfrissebb hírek

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját
Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón
Foci vb 2026
2026.06.22. 21:27
Ezek is érdekelhetik




