
Győzött a Sepsi OSK az ausztriai edzőmeccsén (Fotó: facebook.com/Sepsi OSK)
Az egyaránt az Európa-konferencialiga selejtezőjére készülő, a Román Kupát megnyerő Sepsi OSK és a horvát élvonalban bronzérmes NK Osijek is győzött vasárnapi felkészülési meccsén.
Győzelmet aratott az ukrán élvonal újonca, a Zsitomir fölött a második nyári felkészülési mérkőzésén a Sepsi OSK. Az Ausztriában edzőtáborozó sepsiszentgyörgyi csapat 1–0-ra nyert Nicolae Paun második félidőben szerzett góljával. A Tamás Márkot és Varga Rolandot is foglalkoztató Sepsi OSK az Ekl-selejtező 2. fordulójában a CSZKA Szófiával találkozik majd.
A Zalaegerszeg elleni Ekl-selejtezőre készülő NK Osijek az NK Granicar elleni gálameccsen győzött 9–0-ra – a kisvárosi csapat fennállása 95. évfordulójára hívta meg az eszékieket..
Sepsi OSK (romániai)–Zsitomir (ukrán) 1–0
NK Osijek–NK Granicar (horvát, IV.) 9–0
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött
Légiósok
2026.06.25. 16:48

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik





