
Luis Díaz és Luis Manuel Díaz – újra együtt (Fotó: Twitter/Football Tweet)
Luis Díaz, a Liverpool labdarúgója ismét találkozhatott Kolumbiában szüleivel, akiket október végén raboltak el.
Szoboszlai Dominik csapattársa először láthatta édesapját és édesanyját az emberrablás óta, sajtóbeszámolók szerint nagyon érzelemdús volt a családi találkozás.
A szülőket a Nemzeti Felszabadító Hadsereg (ELN) rabolta el Barrancasban. Díaz édesapja és édesanyja hazafelé tartott, amikor egy benzinkútnál felfegyverzett motorosok megtámadták őket. A futballista édesanyját órákon belül kiszabadították, édesapját múlt csütörtökön engedte szabadon a marxista gerillaszervezet.
Díaz Angliából előbb Bogotába repült, majd csatlakozik a brazilok elleni világbajnoki selejtezőre készülő válogatotthoz.
Legfrissebb hírek

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”
Foci vb 2026
2026.06.24. 08:44

Legendák mellé került a kolumbiai kapus
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:57

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:04

Daniel Munoz lett a Kolumbia–Kongó meccs legjobbja
Foci vb 2026
2026.06.24. 06:35
Ezek is érdekelhetik



