Bernd Storck fegyelmi okokból egy meccsre száműzte a csapatból Varga Kevint és Kecskés Ákost

Bernd Storck (Fotó: Sepsi OSK/Facebook)
Varga Kevin és Kecskés Ákos, a Sepsi OSK két labdarúgója a klub által meg nem engedett időpontban buliban vett részt, mind a ketten elkéstek az összetartásról, ezért Bernd Storck vezetőedző nem nevezte őket a Craiova elleni hétvégi bajnokira – írja a Székelyhon, a román Digi Sport-nak adott Storck-nyilatkozat alapján.
A mérkőzés után aztán Bernd Storck egyértelművé tette, hogy a két labdarúgó csak egy mérkőzésre kapta a fegyelmi büntetést, hétfőtől visszatérnek a csapatba, és az edzéseket is látogatják – teszi hozzá a Székelyhon.
Kecskés ebben az idényben csupán öt percet játszott a bajnokságban, Varga viszont az eltiltásáig mind a négy fordulóban kezdő volt.
Mint beszámoltunk róla, a Sepsi a hétvégén vesztette el a veretlenségét, a Craiova 2–1-es sikerrel elvitte a három pontot Szentgyörgyről.
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Liga 2: Targovistén nyert a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.04.18. 13:21
Ezek is érdekelhetik






