Niké Liga: elmarad a DAC szombati találkozója

Elmarad a Dunaszerdahely következő bajnokija (Fotó: dac1904.sk)
Szombaton üresen marad a MOL Aréna. Elmarad ugyanis a Niké Liga 5. fordulójának mérkőzése, a Dunaszerdahely–Zolyombrézó összecsapás.
Ennek oka a játékra alkalmatlan pálya. Meghibásodott az öntözőrendszer, a MOL Aréna játékterének kellős közepén eltört egy csővezeték. Emiatt lyukat kellett ásni a pályán, hogy elháríthassák a hibát. Ezután jönnek a különböző nyomáspróbák, és majd csak a tesztelés után fogják tudják befedni a lyukat. Így pedig – mivel a pálya holnapra biztosan nem lesz megfelelő állapotban – a Zólyombrézó elleni találkozó elmarad.
Mint a dunaszerdahelyi klub közzétette, a klubok megegyezése alapján és a Ligás Klubok Uniója jóváhagyását követően a mérkőzést október 29-én vagy 30-án pótolják 18 órás kezdettel. A végleges dátum az adott időszakban kiválasztott televíziós mérkőzések programjától függ.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Szánthó Regő Besztercebányára tart – NS-infó
Légiósok
2026.06.09. 16:43

Robert Klauss a DAC új vezetőedzője – hivatalos
Minden más foci
2026.06.05. 21:32

NS-infó: Robert Klauss lesz a DAC edzője
Minden más foci
2026.06.04. 13:06
Ezek is érdekelhetik




