Kinevezték az új katari szövetségi kapitányt

Luis Garcia másodedzőből szövetségi kapitány lett Katarban (fotó: Getty Images)
Az eddig a válogatott másodedzőjeként dolgozó Luis García lett Katar új szövetségi kapitánya, erről a szövetség számolt be saját hivatalos felületein.
Alig telt el két év a katari világbajnokság óta, de már a negyedik szövetségi kapitányt nevezik ki a házigazdánál. Ezúttal Tintín Márquezt váltotta Luis García.
Márquez egy évig állt a válogatott élén, amellyel az év elején megnyerte az Ázsia-kupát. A spanyol szakember 19 mérkőzés után távozik a közel-keletiektől.
Utódja eddigi segítője, Luis García lesz, akinek vezetőedzőként kevés tapasztalata van, 2023 áprilisa és novembere között az Espanyolt irányította.
Luis Garcíára hamar komoly feladatok várnak, a katari válogatott ugyanis Kuvaitban vesz részt az Öböl-kupán, ahol az Egyesült Arab Emirségek és Omán mellett a házigazdával csap össze az A-csoportban.
Legfrissebb hírek

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók
Foci vb 2026
2026.06.24. 22:00

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00
Ezek is érdekelhetik


