Theo Zwanziger, a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) elnöke szerint az utóbbi időszak botrányai miatt sérült az emberekben a német válogatottról kialakult kép. Az elnök a Joachim Löw szövetségi kapitány és néhány rutinos játékos (Torsten Frings, Michael Ballack, Kevin Kuranyi) közötti feszültségekre utalt.
„A válogatott imidzse szenvedett csorbát e viták miatt. A nyári Európa-bajnokságon és az eddigi vébéselejtezőkön elért jó eredmények után nem lett volna ezekre szükség. Nagyon sajnálom” – mondta Zwanziger a Welt am Sonntag című napilapnak.
Legfrissebb hírek

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság
Foci vb 2026
2026.06.22. 14:14

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?
Foci vb 2026
2026.06.22. 08:32

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban
Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik



