Németország: Zwanziger szerint romlott a válogatott megítélése

2008.11.17. 00:51
Theo Zwanziger, a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) elnöke szerint az utóbbi időszak botrányai miatt sérült az emberekben a német válogatottról kialakult kép. Az elnök a Joachim Löw szövetségi kapitány és néhány rutinos játékos (Torsten Frings, Michael Ballack, Kevin Kuranyi) közötti feszültségekre utalt.
„A válogatott imidzse szenvedett csorbát e viták miatt. A nyári Európa-bajnokságon és az eddigi vébéselejtezőkön elért jó eredmények után nem lett volna ezekre szükség. Nagyon sajnálom” – mondta Zwanziger a Welt am Sonntag című napilapnak.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: A németek védelmükbe vették Manuel Neuert, a kapus sem hibáztatja magát

Foci vb 2026
21 órája

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság

Foci vb 2026
2026.06.22. 14:14

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?

Foci vb 2026
2026.06.22. 08:32

Statisztikák: Undav történelmi tetteket hajt végre; megszakadt a németek két rossz sorozata is

Foci vb 2026
2026.06.21. 00:19

Undav Elefántcsontpart ellen beállt, fordított, és továbbjuttatta Németországot

Foci vb 2026
2026.06.20. 23:59

Nagelsmann ugyanazt a csapatot küldi fel Elefántcsontpart ellen, mint az első mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.20. 21:20

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól

Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban

Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik