Bundesliga: megdőlt a bérleteladási rekord Németországban

MTI MTIMTI MTI
2009.07.18. 01:29
Címkék
Három héttel az új szezon kezdete előtt megdőlt a bérleteladási rekord a német labdarúgó Bundesligában: a 18 klub eddig összesen 432 735 szezonjegyet értékesített, és ez a szám több mint 25 ezerrel haladja meg az előző idényben elért 406 290-es csúcsot.
Ez azt jelenti, hogy az egyesületek átlagosan 24 040 törzsszurkolóval számolhatnak. A legnagyobb érdeklődés a bérletek iránt – csakúgy, mint tavaly – Hajnal Tamás csapatánál, a Borussia Dortmundnál nyilvánult meg (49 000), majd a Schalke 04 (43 935) és a Bayern München (38 000) következik a sorban. Tíz klubnál már az összes ilyen belépő elkelt.
Legfrissebb hírek

Sané góljával vezettek a németek, Ecador gyorsan egyenlített, Elefántcsontpart előnyben

Foci vb 2026
6 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
13 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
14 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 1–1

Foci vb 2026
22 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–1

Foci vb 2026
30 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
30 perce

Luka Doncic Rómába költöztette élvonalbeli kosárlabdacsapatát

Kosárlabda
39 perce

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
47 perce
Ezek is érdekelhetik