Két hónapig nem játszhat Sebastian Kehl, a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának kapitánya, miután megsérült a Karpati Lviv elleni Európa-liga-mérkőzés bemelegítésén.
A 30 éves, az elmúlt években többször is súlyosan megsérülő középpályás így kihagyja a Dortmund vasárnapi, Schalke elleni Ruhr-vidéki derbijét is.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






