A Német Labdarúgóliga (DFL) két pontot levont a másodosztályú 1860 Münchentől.
A szervezet azért büntette meg a klubot, mert az a jelenlegi szezonra érvényes licenc kérvényezése során nem szolgáltatott kielégítő mennyiségű információt a ligának. Az 1860 München elfogadta a büntetést.
Király Gábor együttese így egy pozíciót visszaesett a táblázaton, és 12 ponttal a hetedik helyen áll.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






