Hat hét után ismét elkezdte a labdás edzéseket Franck Ribéry, a Bayern München francia válogatott középpályása.
Ribéry szeptember 21-én szenvedett bokasérülést, azóta nem lépett pályára a Bayern Münchenben. A keddi edzésen azonban már ismét labdás gyakorlatokat végzett, és a bajor klubnál abban bíznak, hogy vasárnap a Nürnberg elleni mérkőzésen már a keret tagja lehet.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






