Bundesliga 2.: a feljutás küszöbén a Bielefeld

2020.05.30. 15:07
null
Már-már a Bundesligában érezheti magát az Arminia Bielefeld (Fotó: AFP)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának szombati játéknapján a listavezető Arminia Bielefeld 2–1-re legyőzte a Holstein Kielt.

 

Sorozatban három döntetlen után nyert ismét a Bielefeld, amely már-már a Bundesligában érezheti magát, hiszen a Stuttgart és a Hamburg sem remekelt az utóbbi két hétben. A svábok csütörtökön éppen a HSV-t győzték le.

Sokáig úgy tűnt, a Kiel elleni meccsen is csak egy pontot gyűjt az Arminia, de Sven Schipplock93. percbeli fejes gólja győzelmet ért.

Ha a maradék hat mérkőzésén minimum kilenc pontot gyűjt még Uwe Neuhaus együttese, 11 idény után visszatérhet az élvonalba.

NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ

Karlsruhe–St. Pauli 1–1
Kiel–Bielefeld 1–2
Nürnberg–Bochum 0–0
Sandhausen–Hannover 3–1

Az élcsoport:1.Bielefeld 56 pont (28 meccs),2. Stuttgart 48 (28),3. Hamburg 46 (28),4. Heidenheim 45 (28), 5.Darmstadt 43

Legfrissebb hírek

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba

Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55

A Kiel magyar szavakkal búcsúzott a Veszprémhez távozó Imre Bencétől

Kézilabda
2026.06.14. 17:02

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Xabi Alonso után újra spanyol edzője lesz a Leverkusennek – hivatalos

Német labdarúgás
2026.06.04. 13:42

Német kiütés, Miroslav Klose elindul a vb-gólrekordig vezető úton

Minden más foci
2026.06.01. 12:22

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45
Ezek is érdekelhetik