
Már-már a Bundesligában érezheti magát az Arminia Bielefeld (Fotó: AFP)
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának szombati játéknapján a listavezető Arminia Bielefeld 2–1-re legyőzte a Holstein Kielt.
Sorozatban három döntetlen után nyert ismét a Bielefeld, amely már-már a Bundesligában érezheti magát, hiszen a Stuttgart és a Hamburg sem remekelt az utóbbi két hétben. A svábok csütörtökön éppen a HSV-t győzték le.
Sokáig úgy tűnt, a Kiel elleni meccsen is csak egy pontot gyűjt az Arminia, de Sven Schipplock93. percbeli fejes gólja győzelmet ért.
Ha a maradék hat mérkőzésén minimum kilenc pontot gyűjt még Uwe Neuhaus együttese, 11 idény után visszatérhet az élvonalba.
NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
Karlsruhe–St. Pauli 1–1
Kiel–Bielefeld 1–2
Nürnberg–Bochum 0–0
Sandhausen–Hannover 3–1
Az élcsoport:1.Bielefeld 56 pont (28 meccs),2. Stuttgart 48 (28),3. Hamburg 46 (28),4. Heidenheim 45 (28), 5.Darmstadt 43
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba
Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55
Ezek is érdekelhetik





