
Manuel Neuert Bajor Érdemrenddel tüntették ki (Fotó: AFP)
Manuel Neuert, a Bayern München és a német labdarúgó-válogatott csapatkapitányát Bajor Érdemrenddel tüntették ki – írja az MTI.
Markus Söder, Bajorország miniszterelnöke szerdán adta át az elismerést a 35 éves kapusnak. Az ünnepélyes ceremónián a politikus azt mondta: Neuer sikerei ellenére is két lábbal a földön jár, eredményeivel, emberi jogokért vívott küzdelmeivel, illetve a nélkülöző gyermekeket támogató alapítványával pedig nagy büszkeséget szerzett Bajorországnak.
A világbajnok, Bajnokok Ligája-győztes Neuer 2011-ben a Schalkétól szerződött a Bayern Münchenhez, két évvel ezelőtt szülőföldje, Észak-Rajna-Vesztfália Érdemrendjét kapta meg.
Legfrissebb hírek

Neuer utolérte Klosét és Matthäust
Foci vb 2026
Tegnap, 17:53

Edzője és társai is megvédték Neuert
Foci vb 2026
Tegnap, 10:37

Joshua Kimmich: Őrület Yan Diomande fejlődése
Foci vb 2026
2026.06.20. 12:33

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18

Neuer aláöltözete miatt aggódnak Németországban
Foci vb 2026
2026.06.16. 19:01
Ezek is érdekelhetik


