Most nincs komoly baj, az a baj

2367565 23675652367565 2367565
2013.10.29. 13:10
Ha szenvedek vele, akkor az a baj. Ha nem szenvedek vele, az a baj. Ha kommentfogót rakok ki, az a baj. Ha egész éjszaka szenvedek vele, az a baj.Ha...

Ha szenvedek vele, akkor az a baj.
Ha nem szenvedek vele, az a baj.
Ha kommentfogót rakok ki, az a baj.
Ha egész éjszaka szenvedek vele, az a baj.

Ha pozitív vagyok, az a baj.
Ha negatív vagyok, az a baj.
Ha realista, az is baj.
Ha juvés vagyok - az nem lehetek -, az is baj.
Ha szenvedek vele, akkor az a baj.
Ha nem szenvedek vele, az a baj.
Ha kommentfogót rakok ki, az a baj.
Ha egész éjszaka szenvedek vele, az a baj.

Ha pozitív vagyok, az a baj.
Ha negatív vagyok, az a baj.
Ha realista, az is baj.
Ha juvés vagyok - az nem lehetek -, az is baj.

Ha nem véd Handa, az a baj.
Ha Carrizo áll be, az a baj.
Kifogja a tizit, az nem baj,
sőt, általában az a legkisebb baj.

Hogyha megvédem Ranót, az a baj.
De ha nem védem meg, az a baj.
Ha felveszem a harcot, az a baj.
Ha nem veszem fel, kikapok, az a baj.

Ha lenézem az Atalantát, az a baj.
Milanos bérencek, az a baj.
Ők is kék-feketék, az a baj.
Mindjárt fejel a Denis, az a baj.

Kapod? Vágod? Érzed? Érzékeled? Táncoljál, lazulj, megteszed?
Hallod? Fogod? Megvan? Kened? Tapasztalod? Frankón? Követsz?

Ha hiányos a hátsó sor, az a baj.
De ha lassú a közepe, az a baj.
Ha nincs benne Campagnaro, az a baj.
Ha túl sok az öreg, akkor meg az a baj.

Ha elfogy a csatársor, az a baj.
Ha elfogy a védelem is, az is baj.
Ha nem fogy el, az is baj,
mer' Rolando kimarad, az a baj.

Nincs kedvem ingyen írni, az a baj.
Ha tahó módon írsz, az is baj.
De ha nem írok, az is baj.
Írok, azt megszokod, az a baj.

Ha ide megyek trollkodni, az a baj.
Ha oda megyek, bannolnak, az a baj.
Ha jó az Inter, sokan vannak, az a baj.
Ha rossz az Inter, sokan vannak, az a baj.


A belga

Nem is tudom, miért csináljuk, az a baj.
A Disqus meg milyen, az a baj.
Azér' nem kommentelek, mer' az a baj.
A blogmotor a baj, az szar, baj.

Azt hiszed, hogy könnyű, az a baj.
Mer' nem csináltál még ilyet, az a baj.
Ezt mindig el kell mondanom, ez a baj.
Szerinted még nem unom? Ez is baj.

Ha képben vagy, az a baj.
Ha felületes vagy, az a baj.
Ha mindentudó okostojás vagy, az a baj.
Ha semmilyen nem vagy, az a baj.

Kapod? Vágod? Érzed? Érzékeled? Táncoljál, lazulj, megteszed?
Hallod? Fogod? Megvan? Kened? Tapasztalod? Frankón? Követsz?

Ha öt középpályás van, az a baj.
Ha nincsen Icardi, az a baj.
Ha Alvarezt hátravonjuk, az a baj.
Ha Zanetti majd felépül, az a baj.

Ha nem akar váltani Mazzarri, az a baj
és aztán átáll négy védőre, az a baj.
Behozza Kuzmanovicsot, az a baj.
De miért? - tesszük föl a kérdést, az a baj.

Pedig beállíthatna még valakit, az nem lenne baj.
Jól megzavarná az ellent, abból nem lenne baj.
Jót tenne a támadójátéknak. Az csak nem baj,
hogy vágyom rá egy kicsit... Szerinted, baj?

Legfrissebb hírek

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
10 órája

Portugáliában légióskodó játékosok jelenthetik a veszélyt Ronaldóékra nézve

Foci vb 2026
10 órája

A kapitány is beszállt a buliba – Ghána így készül a horvátok ellen

Foci vb 2026
11 órája

Vb 2026: Negyedszer csaphat össze Erling Haaland és Kylian Mbappé

Foci vb 2026
2026.06.26. 13:51

Anglia ismét bizonyítana, Modric a 200. válogatott meccsére készül

Foci vb 2026
2026.06.23. 15:25

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
2026.06.23. 12:13

Erling Haalandtól várják a gólokat, de ez nem meglepő

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:49

A Katar elleni botlás után nincs hibázási lehetőségük a svájciaknak

Foci vb 2026
2026.06.18. 13:46
Ezek is érdekelhetik