(Szarka)lábjegyzet: Cabaye boldog, és harcra kész!

2476361 24763612476361 2476361
2013.05.10. 10:05
Címkék
A Liverpool elleni vereség után Alan Pardew már-már kívülről ismert magyarázkodása mellett a sokat hibázó, de legalább végig hajtő Steven...

A Liverpool elleni vereség után Alan Pardew már-már kívülről ismert magyarázkodása mellett a sokat hibázó, de legalább végig hajtő Steven Taylor és a mészárlást a kispadról végignéző Shola Ameobi nyilatkozott a sajtónak. Ahogy sokan, az itteni kommentelők is jelezték, hogy ez mind szép és jó, de nem az említett két játékos a főkolompos a félresikerült buliban, és inkább arról olvasnátok, hogy mit mond egy-egy igazán gyengén muzsikáló "sztár".Alan Pardew már-már kívülről ismert magyarázkodása mellett a sokat hibázó, de legalább végig hajtő Steven Taylor és a mészárlást a kispadról végignéző Shola Ameobi nyilatkozott a sajtónak. Ahogy sokan, az itteni kommentelők is jelezték, hogy ez mind szép és jó, de nem az említett két játékos a főkolompos a félresikerült buliban, és inkább arról olvasnátok, hogy mit mond egy-egy igazán gyengén muzsikáló "sztár".

Nos, a héten a védőkkel és az angol nyelvvel is komoly közelharcot vívó Papiss Cissé egy sajnálkozó interjúban elmondta, hogy teljes mértékben jogos a szurkolók kritikája, valamint nyilatkozott a tavasszal kimondottan halványan teljesítő Yohan Cabaye is.

A következő szezontól a csapatkapitányi poszt első számú várományosa a pályán mutatott lelketlennek tűnő magatartásával ellentétben kimondottan pozitívan nyilatkozott.

"Három év van még a szerződésemből, és most csak arra tudok gondolni, hogy megmentsem a klubot. Még két kupadöntőnk lesz, és csak utána lehet a pihenésre gondolni.

A Newcastle játékosa vagyok. Nem akarok a jövővel foglalkozni, amíg két mérkőzés hátra van. Nagyon, nagyon boldog vagyok, hogy ebben a klubban és ezekért a szurkolókért játszhatok.

Mindannyian követtünk el hibákat a szezon kezdetén, ezért kell most a kiesés ellen küzdenünk. De ha tanulunk ezekből a hibákból, akkor nem lesz semmi probléma.

Mi is csak emberek vagyunk. Mindannyian hibázunk, de most itt az ideje, hogy tanuljunk és javítsunk. Nagyon erősen kell befejeznünk a szezont, és utána jól építkezni a következő idényre.

Késznek kell lennünk a küzdelemre, és arra, hogy újra úgy játszunk a Premier League-ben, mint az előző szezonban."

A soron következő ellenfél, a QPR csatáráról, az általa jól ismert Loic Remy-ről is kérdezték a hétvégi meccs kapcsán:

"Számomra Loic egy jó játékos. Egy jó befejező ember. Egy jó, gyors csatár."

Nos a várt Cabaye megszólalás nem sok érdekességet tartogatott. Elmondta a kötelezőt, de igazából ezek csak üres szavak maradnak a vasárnap délutáni mérkőzésig.

Hajrá Newcastle!

Mark29

Legfrissebb hírek

F1, Osztrák Nagydíj, verseny

F1
6 perce

Indul a kiesési szakasz a vb-n: erejükben és gyorsaságukban is bízhatnak a kanadaiak Dél-Afrika ellen

Foci vb 2026
54 perce

Öttusa-vk-döntő: Guzi Blanka 4., Erdős Rita 7. helyen ért célba a fináléban – videó

Egyéb egyéni
1 órája

Vb 2026: „Semmit sem tudok Boszniáról, és nem is akarok” – botrány lett belőle

Foci vb 2026
1 órája

Az uruguayi és a mexikói futballról, az ETO új vezetőedzőjéről – egy Mexikóben dolgozó uruguayi edző szemszögéből

Foci vb 2026
2 órája

„Életem egyik legrosszabb napja ez” – de Nico Williams nem adja fel

Foci vb 2026
2 órája

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
2 órája

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik