Kép: ingyen sört kap minden szurkoló, egy feltétel van csak
Finoman szólva egyedi és ötletes marketingkampánnyal rukkolt ki az Egyesült Államokban a Bud Light.
A Bud Light dolgozói Cleveland területén több hűtőt is elhelyeztek, melyek tömve vannak sörrel.
Ezek ingyen elvihetőek, ám egy feltétellel: a hűtők kizárólag akkor nyílnak ki, ha a város NFL-csapata, a Cleveland Browns megnyeri az első meccsét a 2018-as idényben.
Egyetlen apró, extra csavar van a sztoriban: a Browns az előző alapszakaszt 0–16-os mérleggel zárta, azaz egyetlen mérkőzést sem nyert meg a szezonban…

Legfrissebb hírek

Többet fizet, kevesebbet kap!
Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42

Ádám Martin: Nagyon hiányzik a futball
Labdarúgó NB I
2025.12.05. 18:08
Ezek is érdekelhetik






