A magyar női kézilabda-válogatott ma este a lengyelek ellen lép pályára az Európa-bajnokság csoportkörének 2. fordulójában. A rendkívül fontos találkozó előtt Németh András szövetségi kapitány és Planéta Szimonetta, míg az ellenfél részéről Karolina Kudlacz és a dán kapitány, Kim Rasmussen nyilatkozott az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






