Rendkívül kiélezett mérkőzésen a magyar női kézilabda-válogatott 27–26-os vereséget szenvedett Spanyolországtól a hazai rendezésű Európa-bajnokság utolsó győri csoportmérkőzésén. A találkozó után Németh András szövetségi kapitány, Triscsuk Krisztina és Planéta Szimonetta értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Planéta Szimonetta két gólt lőtt pályafutása utolsó meccsén
Kézilabda
2026.05.22. 23:22

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott
Kézilabda
2026.04.13. 12:25
Ezek is érdekelhetik





