Női kézi Eb: Nem szállok el magamtól! - Tóth G.
Mint megírtuk, a magyar női kézilabda-válogatott kiélezett mérkőzésen 20–19-re legyőzte Romániát a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első mérkőzésén. A találkozón döntő szerepet játszó Tóth Gabriella válogatottságáról és jövőbeli céljairól is nyilatkozott az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







