Besic dühös volt az argentinok elleni meccs után
Az Argentína–Bosznia-Hercegovina mérkőzés után a bosnyákok játékosa, Muhamed Besic rendkívül feldúltan hagyta el a pályát. Az NSO Tv kamerája persze végig a Fradi játékosát követte.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







