A magas bokszoló nagyot esik - ez is a magyar mellett szól

2007.11.20. 22:29
Címkék
„Pulykafilét ebédeltem salátával és almakompóttal. Másfél éve tudományos módon étkezem, nem is kell fogyasztanom” – hangsúlyozta a módszeres felkészülés fontosságát a WBO veretlen félnehézsúlyú világbajnoka, Erdei Zsolt Drezdában, szombati – kilencedik – címvédő összecsapása előtt.

Szászország fővárosában, Drezdában már egyre jobban érződik a szombati Universum Champions Night profiboksz-gála közelsége. Hétfőn megtartották a – többek között – két világbajnoki címmérkőzéssel fűszerezett est hivatalos nemzetközi sajtóértekezletét, kedden délután pedig az úgynevezett sajtóedzést.

A fő műsorszám, az Erdei Zsolt (27 gy., 17 KO)–Tito Mendoza (36 gy., 28 KO, 7 v.) összecsapás résztvevőit, ahogy az már járja, ezúttal sem ugyanabban a szállodában helyezték el. „Madár” a négycsillagos Hotel Maritim lakója, míg a Radamesre keresztelt, de csak becenevén, Titóként emlegetett panamai pedig a hasonló kategóriájú NH Hotel Dresdenben szállt meg.

Erdei kedden ebéd után nyilatkozott lapunknak - hogy mit, azt elolvashatják a szerdai Nemzeti Sportban.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
4 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
14 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 0–0

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
22 perce

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
32 perce

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
38 perce

Jégkorong: Kolbenheyer Zsuzsanna regionális alelnöki posztra pályázik az IIHF-ben

Jégkorong
1 órája

Így vonultak a bosnyák szurkolók Seattle-ben – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik