Napoli: nem utazhatnak idegenbeli meccsekre a déliek szurkolói

2008.09.02. 21:58
Az AS Roma elleni találkozó utáni rendbontások miatt az SSC Napoli szurkolóinak megtiltották az idegenbeli mérkőzésekre utazást a 2008–09-es szezonban.
„A Napoli szervezett szurkolói csoportjait azonnali hatállyal eltiltottuk az idegenbeli mérkőzések látogatásától. A vasárnapi eseményekben érintett közönséges bűnözőket azonosítjuk és megbüntetjük, kétéves eltiltásra számíthatnak a meccsekről, valamint arra is, hogy büntetőeljárást indítunk ellenük” – nyilatkozta Roberto Maroni belügyminiszter.A nápolyi ultrák vonatútját Rómába, majd vissza is káosz övezte, a rendbontások miatt négy embert letartóztattak. A vasúttársaság 300 ezer fontos kárt szenvedett a pusztítás következtében.
Legfrissebb hírek

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Antonio Conte az idény végén távozhat a Napolitól – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.05.19. 12:08

Ollózós góllal győzte le a kétgólos hátrányból felálló Napolit a Bologna

Olasz labdarúgás
2026.05.11. 23:02

Nem született gól a Napoli comói kiszállásán és Bergamóban sem; vasárnap este bajnok lehet az Inter

Olasz labdarúgás
2026.05.02. 22:41

A Napoli esélyt sem adott a Cremonesének

Olasz labdarúgás
2026.04.24. 22:45

Paolo Di Canio szerint a Juventus még okozhat meglepetést

Olasz labdarúgás
2026.04.20. 13:49
Ezek is érdekelhetik