Két mérkőzést is szurkolói rendbontások kísértek az olasz labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában: balhé volt az Udinese–Napoli és az Fiorentina–AS Roma mérkőzés előtt is.
Udinében a rendőrség tíz fanatikust előállított, három rendfenntartó, három Napoli-, illetve egy Udinese-drukker sérült meg az összecsapásokban. A huligáncsoportokat könnygázzal oszlatták szét, a kezdeményező Napoli-drukkerekre szezon végig tartó utazási tilalom várhat.
Firenzében mintegy 200 Fiorentina-fanatikus támadt kövekkel a római drukkerekre, majd a rendfenntartókra is rárontottak.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





